дивись.info

Для дітей Шевченківського району завтра відбудеться свято

Для дітей Шевченківського району завтра відбудеться свято

Наприкінці літа УДЮМК Шевченківського району організовує для діток свято. В п’ятницю, 30 серпня, відбудеться урочисте закриття літньої школи «Територія дружби». Свято проходитиме у клубі «Сонечко-2» по вул. Гетьмана Мазепи, 13а. Початок – 11.00 год.

«Швидко спливає час. Як один веселий день промайнули три місяці. За цей час ми подорожували стежками рідного краю, проводили різні свята та змагання. Прийшла мить прощатися із «Територією дружби». З нагоди завершення літньої школи організовуємо для діток свято з конкурсами і забавками. Окрім того, усі відвідувачі дізнаються про плани і нові задуми нашого клубу», каже Марта Геронович, педагог-організатор УДЮМК Шевченківського району.

Протягом літа учасники «Території дружби» брали участь у творчих майстер-класах, рухливих іграх, конкурсах малюнку на асфальті, квестах, караоке, а також відвідали виставку  «Величні тисячоліття України» й атракціони в Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Крім того, на «Території дружби» була організована дитяча редакція «Сонячні вісті».

Нагадуємо, «Територія дружби» працювала в будні з 1 червня при клубі естетичного виховання «Сонечко-1» (вул. Гетьмана Мазепи,13а). Цей літній осередок дитячого дозвілля організував УДЮМК Шевченківського району. Більше інформації про «Територію дружби» можна отримати за номером телефону 0677139786.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.