На вулицях Львова стартував місячник з флорболу

На вулицях Львова стартував місячник з флорболу
Працівники митниці на міжнародному пункті пропуску «Шегині», що на Львівщині, викрили схему переправлення контрабандних товарів до української торговельної мережі на суму майже 1 мільйон гривень.

СК «Лемберг» презентує нашому місту флорбол не лише як вид спорту, але й як спосіб проведення дозвілля та зустріч з друзями. У рамках проведення місячника флорболу на львів’ян очікує багато різнопланових атракцій: конкурсів, показових виступів, майстер-класів та турнірів.

«Мабуть, тільки у цьому виді спорту зберігається елемент дружби після спортивних баталій, і це не може не тішити, адже це і є головна мета проведення місячника флорболу, не зовсім традиційного за своєю структурою», - кажуть організатори дійства.

Заходи проводитимуться з 17:00 до 20:00 год.

Місця проведення:

  • 28-31 серпня – кінотеатр «Сокіл», вул. В. Великого, 14 а
  • 2-7 вересня – майданчик біля школи № 93, вул. Кос – Анатольського, 10
  • 9-14 вересня – супермаркет Арсен, вул. Є. Патона, 37
  • 16-21 – школа №91, вул. Варшавська, 58

«Такий вид спорту  у Львові захоплює не тільки нові території, а й нові покоління. Дуже добре, що молоді люди залучать до активного способу життя своїх ровесників, таким чином профілактуючи різні негативні явища в молодіжному середовищі. Тому ми радо підтримуємо ініціативи і максимально сприяємо», - каже в.о. керівника відділу фізичної культури та спорту ЛМР Віра Макар.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: