дивись.info

Учнів Львівщини возитимуть 257 шкільних автобусів (відео)

Учнів Львівщини возитимуть 257 шкільних автобусів (відео)

Цього року Львівщина отримала 6 шкільних автобусів за кошти обласного бюджету та 15 – за кошти державного бюджету. З нового навчального року 90% учнів і дошкільнят перевозитимуть 257 шкільних автобусів. Про це сьогодні, 29 серпня, повідомив на прес-конференції тво директора департаменту з питань освіти, науки, сім”ї та молоді ЛОДА Михайло Брегін, – інформує кореспондент “Дивись. Інфо“.

“Для завершення програми нам треба ще 25 автобусів, ми маємо намір завершити це наступного року. Надіємося не тільки на державну програму. З державної програми ми маємо приблизно 50% того транспорту, що є, а більше 100 автобусів куплено за кошти обласного та місцевого бюджету”, – повідомив Брегін.

У 2012-2013 н.р. здійснювали перевезення 86% школярів  242 автобуси, які  придбано на виконання державної, обласної та місцевих програм “Шкільний автобус”. “Ми були піонерами цієї програми. Практично вся нормативно-правова база, яка є на сьогодні, починалася з Львівщини”, – зазначив головний освітянин області.

Проблема, на якій акцентує Брегін, – як утримувати автобуси, за що купувати запчастини і пальне: “І основне – це наші дороги – жодна техніка не витримає. І питання дуже гостро стоїть, особливо в кінці минулого року, коли були проблеми з казначейством, то ми ставимо питання на центральному рівні, щоби все-таки кошти на запчастини і пальне для шкільних автобусів теж ішли, як захищені статті”.

Довідка.

Однією з умов забезпечення доступності до якісної освіти для учнів, які проживають у сільській місцевості, є організація їх підвезення до місць навчання, оскільки понад 21 тис. з них проживають за межею пішохідної доступності. Вирішенню проблеми підвезення сприяє реалізація Державної програми “Шкільний автобус” (реалізується від 2002 року).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.