Богатирьова назвала Львівський медуніверситет найславетнішим ВНЗ України (фото, відео)

Богатирьова назвала Львівський медуніверситет найславетнішим ВНЗ України (фото, відео)

Сьогодні, 30 серпня, відбулося Урочисте засідання Вченої Ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, присвячене посвяті у студенти, участь у якому взяли міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова, мер Львова Андрій Садовий і заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів.

Вітаючи абітурієнтів і Вчену Раду, Раїса Богатирьова, зокрема, зазначила, що пишається львівськими науковими школами, знаними у цілому світі, а Львівський національний медуніверситет назвала найславетнішим ВНЗ країни.

"Ви, львів'яни, здатні бути першими у реформуванні медичної галузі та виконанні завдань, які окреслені Президентом. Без сумніву, ця дорога, яку ми будемо проходити, а ви вчитися, - вона для вас, заради вас і спільно за вами", - звернулася міністр до студентів. "Розпочаті президентом України реформи у медичній сфері і прості, і складні. Треба наблизити медичну допомогу до громадянина, де б він не проживав, і зробити її якісною, професійною. Щоб коли на вас дивиться дитина або доросла людина, вона повірила, що в Україні можна отримати пораду та допомогу, стати здоровою людиною, не хворіти", - констатувала міністр.

Звертаючись до студентів, ректор університету Борис Зіменковський процитував Парацельса: "Сила лікаря - у його серці", відтак порадив розвивати людяність, багато працювати самостійно, знати хоча б одну іноземну мову. "Фраза "Від хворого - до книжки і від книжки - до хворого" має стати вашим девізом", - сказав ректор.

IMG_3217 IMG_3220 IMG_3256 IMG_3271 IMG_3297 IMG_3308

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: