дивись.info

У Львівській облраді розглянули виконання Програми розроблення містобудівної документації

У Львівській облраді розглянули виконання Програми розроблення містобудівної документації

29 серпня відбулося засідання  постійної комісії обласної ради з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва Львівської обласної ради, повідомляє прес-служба облради.

Під час засідання депутати розглянули та обговорили проблемні питання, які виникли у ході реалізації Програми розроблення містобудівної документації у Львівській області.

На виконання Програми в обласному бюджеті цьогоріч передбачено 1 млн грн. Для того, щоб ці кошти були освоєні, органам місцевого самоврядування, яким були розподілені на початку року кошти з обласного бюджету згідно з Програмою, потрібно було передбачити у місцевих бюджетах кошти на співфінансування робіт із виготовлення генеральних планів населених пунктів.

За інформацією управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської обласної державної адміністрації, у зв’язку з невиконанням цього пункту Сколівською, Радехівською та Старосамбірською міськими радами виникає загроза невикористання коштів, які виділені у 2013 рік на виконання обласної програми. Сколівська міська рада у своєму листі написала, що вона відмовляється від коштів, оскільки не має у своєму бюджеті співфінансування. Старосамбірській міській раді надано тиждень для   підтвердження про наявні власні кошти. Натомість Радехівська міська рада, як поінформував її представник, лише збирається починати роботи, і виникає загроза, що вона не встигне виконати усіх етапів робіт, передбачених процедурою, а відповідно, освоїти кошти. Тому комісія перерозподілила кошти між іншими органами місцевого самоврядування, які підтвердили виконання робіт із розроблення генеральних планів населених пунктів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.