дивись.info

Про розміри пільг на оплату за електроенергію

Про розміри пільг на оплату за електроенергію
Актуально про соціальний захист. Управління соціального захисту Львівської міської ради роз’яснює норми користуванням пільгами за спожиту електроенергію. Зокрема, згадана пільга надається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.1996 року № 879 «Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати» в межах таких норм:
  • у міських населених пунктах в будинках (крім будинків, які обладнано стаціонарними електричними плитами та електроопалювальними установками),  – у розмірі 75 кВт. год на сім`ю з однієї-двох осіб на місяць, у тому числі якщо обидва члени сім`ї мають право на знижку, і додатково 15 кВт. год на кожного іншого члена сім`ї, а також осіб, які не належать до членів сім`ї пільговика, але зареєстровані і проживають у зазначеному житловому приміщенні (будинку) і мають право на знижку плати, але не більш як 150 кВт. год. на місяць крім будинків,
  • у міських населених пунктах у будинках, які обладнано стаціонарними електричними плитами, – у розмірі 100 кВт. год на сім`ю з однієї-двох осіб на місяць, у тому числі якщо обидва члени сім`ї мають право на знижку, і додатково 25 кВт. год на кожного іншого члена сім`ї, а також осіб, які не належать до членів сім`ї пільговика, але зареєстровані і проживають у зазначеному житловому приміщенні (будинку) і мають право на знижку плати, але не більш як 200 кВт. год на місяць.
  • у сільських і міських населених пунктах у будинках, обладнаних електроопалювальними установками, – 28 кВт. год на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період з розрахунку 21 кв.  метр  опалюваної  площі  на  кожну  особу,  яка постійно  проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати,  та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю, але не більше загального  розміру  опалюваної  площі.

«Сьогодні на обліку в управлінні соціального захисту Львівської міської ради перебуває майже 154 тис. осіб, які відповідно до чинного законодавства мають право на пільги», – повідомила начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних виплат управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

Для отримання детальної інформації про різні види соціальних гарантій мешканці Львова можуть звертатись за консультаціями до відділів соціального захисту за місцем проживання за телефонами:

Галицький: тел.:  261-44-50 (вул. Ф. Ліста, 5)
Личаківський: тел.:  235-71-62 (вул. Театральна, 10)
Залізничний: тел.:  295-82-28 (вул. І. Виговського, 34)
Франківський: тел.:  237-50-81 (вул. Генерала Т. Чупринки, 85)
Шевченківський: тел.:  252-28-40 (вул. В. Липинського, 11)
Сихівський: тел.:  254-64-80 (просп. Червоної Калини, 66)
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.