В Полтаві відкрили виставку картин львівських учнів

В Полтаві відкрили виставку картин львівських учнів

Цьогоріч Львів презентує себе у місті Полтава. Відтак, протягом 4 днів, 30 серпня – 2 вересня, у Полтаві тривають Дні Львова. Насичена програма розпочалась з львівського ярмарку у центрі міста ще 30 серпня. На вулицях Полтави волонтери зі Львова роздають перехожим листівки з запрошенням до міста Лева – «Зустрінемось у Львові». Сьогодні ж урочисто відкрили виставку картин учнів Львівської художньої школи ім. О.Новаківського у «Львівській кав’ярні».

З 30 серпня на пл. Театральній у Полтаві триває Львівський ярмарок, де усі охочі можуть скуштувати шоколад, каву та солодощі, які привезли спеціально зі Львова, аби запросити мешканців Полтави відвідати місто Західної України. Також на вулицях Полтави волонтери розповсюджують листівки «Зустрінемось у Львові».

Також на усіх охочих ще очікує театралізоване дійство від театру «Воскресіння» на пл. Театральній, урочисте відкриття Днів Львова у Полтаві, джаз просто неба, джаз-концерт у «Львівській кав’ярні», вулична вистава «Глорія» від театру «Воскресіння». Всі ці події відбудуться завтра, 1 вересня.

2 вересня відбудеться зустріч з туристичними агенціями міста Полтави, де буде презентовано туристичні продукти Львова. А ще в останній день Днів Львова у Полтаві, 2 вересня, – Львівський ярмарок, розповсюдження листівок «Зустрінемось у Львові», передача книг від львівського видавництва школярам м. Полтави, лекція заступника міського голови Василя Косіва на тему «Львів - культурна столиця України» (Полтавський Технічний університет), відкрита лекція міського голови Львова Андрія Садового (Полтавський Технічний університет), круглий стіл на тему: «Міжсекторальне партнерство. Співпраця влади та громадських організацій».

Нагадаємо, протягом 2011-2013 років Дні Львова пройшли у Сумах, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Маріуполі,  Харкові, Одесі, Луганську, а ще у Тбілісі, Відні та Копенгагені. Також Львів презентував себе у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка та Київському політехнічному інституті.

Довідка

У минулому році Львів відвідало 1 млн. 400 тис. туристів. Понад 60% туристів – це туристи з України. Згідно зі стратегією конкурентоспроможності Львова, що розроблена компанією «Монітор груп» та Львівською міською радою, туризм та ІТ-технології є двома ключовими пріоритетами розвитку міста Львова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: