дивись.info

На 20-му книжковому форумі у Львові представлять словник зі серії «Інноваційні словники»

На 20-му книжковому форумі у Львові представлять словник зі серії «Інноваційні словники»

На 20-му книжковому форумі у Львові представлять словник зі серії «Інноваційні словники» – Cловник англо-український навчальний до сніданку «Поласуймо англійською!» (видавництво «Апріорі», м. Львів, 2013).

«Cловник англо-український навчальний до сніданку «Поласуймо англійською!» є універсальним джерелом знань для усіх, хто вивчає англійську мову. Окрім універсальної природи цього довідкового видання, тематика його лексичного та граматичного наповнення покликана якнайкраще сприяти учням і студентам у підготовці до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, а також складання міжнародних іспитів з англійської мови.

Основними перевагами Словника є його двомовність, тематичність і навчальний характер. Двомовна природа Словника якнайкраще відтворює суть та показує практичне застосування ключових англійських слів і висловів у сучасному розмовному та писемному мовленні. Тематичне розташування матеріалу дасть можливість користувачам зосередити увагу на найнеобхіднішому матеріалі, а навчальний характер Словника дозволить поглибити й удосконалити знання окремих розмовних і граматичних тем, словосполучень та словотвору», – зазначено у анотації до видання.

Словники від авторської серії Тараса Берези «Інноваційні словники» на 20-му книжковому форумі у Львові буде представлено протягом 12-15 вересня (420 стенд).

slovnyk

Ярослав Альохін

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.