дивись.info

Іваницький підозрюється в розтраті бюджетних коштів

Іваницький підозрюється в розтраті бюджетних коштів

Т.в.о начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, заступник начальника цивільної оборони Львівської міськради Віктор Іваницький підозрюється правоохоронними органами в скоєнні кримінальних правопорушень, а саме: внесення у акт виконаних робіт неправдивих даних та розтраті майна Винниківської міськради шляхом зловживання службовим положення.

Про це Варіантам повідомили джерела в правоохоронних органах.

У ході досудового слідства правоохоронцями було доведено факт внесення неправдивої інформації до актів виконаних робіт з ремонту вулиці Івасюка в м. Винники, що проводився в жовтні 2011 року ВКП «Благоустрій» під керівництвом тодішнього директора Віктора Іваницького. А саме – була збільшена кількість встановлених бордюрів та вартість робіт з їх облаштування. Внаслідок чого було завдано збитків на суму 16190 грн.

Нагадаємо, Віктор Іваницький очолив управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення в жовтні в жовтні 2012 року.

До слова, міська міліція  нещодавно розслідувала діяльність АТП № 1 у Львові, а керівник міського АТП № 1 Михайло Сидорович у той час пішов у відпустку.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.