дивись.info

У Львові можна самовільно поставити будь-яку халабуду, – Садовий

У Львові можна самовільно поставити будь-яку халабуду, – Садовий

Коментуючи ситуацію навколо підвальних приміщень на площі Ринок, 16 у Львові мер Андрій Садовий сьогодні, 4 вересня, на брифінгу сказав, що будь-який демонтаж можна виконувати після рішення суду: “Це не робиться за один день чи один місяць. Така є процедура. Ви можете самовільно поставити тут якусь халабуду – знести її буде дуже важко”.

Відтак, Садовий наголосив, що працюватиме у межах своєї компетенції, згідно з чинним законодавством. “Якщо я порушу закон, проти мене буде кримінальне провадження. Хоч підприємець може порушити закон, і він не буде мати таких санкцій до себе, як може мати посадова особа. Так сьогодні вибудуване чинне законодавство, його треба поважати, подобається воно мені чи не подобається”, – сказав міський голова.

Мер пообіцяв, що всі матеріали у справі незаконного захоплення підвалів на пл. Ринок, 16 бізнесменом Григорієм Козловським скерують у відповідні інстанції.

Також Садовий висловив вдоволення, що зараз мешканці самі демонтовують об’єкти, які були встановлені незаконно: “Зараз є багато випадків, коли хтось пробує порушити закон, а мешканці виходять і демонтують”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.