дивись.info

Водопостачання у Бориславі відновлять найближчим часом

Водопостачання у Бориславі відновлять найближчим часом
Телеведучий Дмитро Кисельов визнав, що в програмі «Вести недели» від 24 квітня він продемонстрував підроблене посвідчення гауптштурмфюрера дивізії СС «Галичина».

Як повідомляють в міській раді Борислава, на сьогодні декілька вулиць міста відімкнені від централізованого водопостачання. Львівобленерго відключило від електропостачання водонасосну станцію Рибник КП «Бориславводоканал».

Зазначимо, станом на 2 вересня заборгованість КП “Бориславводоканал” перед Львівобленерго становить 180 тис. грн. Одночасно в міському управлінні держказначейства з 16 серпня є кошти водоканалу в розмірі 183 тис. грн., які ще не виплачені.

Окрім того, населення заборгувало підприємству за спожиту воду близько 2 млн.грн., а різниця в тарифі, яку мала б компенсувати підприємству держава, складає 7,6 млн.грн.

Водночас міський голова Борислава Володимир Фірман зобов’язав керівництво водоканалу забезпечити підвіз води мешканцям автоцистернами.

«Ситуацію із проплатами держказначейства буде вирішено в найближчі дні,  централізоване водопостачання  для жителів регіону буде відновлено», – сказав В.Фірман.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.