дивись.info

Сех вимагає від уряду виділити кошти на аварійну дорогу

Сех вимагає від уряду виділити кошти на аварійну дорогу

Народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Ірина Сех вимагає від прем’єр-міністра України Миколи Азарова виділити кошти для проведення ремонту дороги «Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка» на ділянці в Кам’янка-Бузькому районі, яка є аварійно небезпечною. Про це йдеться у депутатському запиті  народного депутата на адресу керівника уряду. 

«До мене звертаються жителі Кам’янка-Бузького району із скаргами на незадовільний стан дороги «Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка» на ділянці в Кам’янка-Бузькому районі (км 114 км. +532 – км 148 + 470). Дорога на цій ділянці є аварійно-небезпечною. У зв’язку з цим перевізники відмовляються здійснювати рейси в цьому напрямку, що спричиняє соціальну напругу. Цей відрізок дороги має дуже важливе значення для району і для кожного населеного пункту зокрема, адже ця магістраль з’єднує різні об’єкти соціальної інфраструктури, і від її належного функціонування інколи залежить життя людини», – зазначає народний депутат.

Як йдеться в документі, за результатами розгляду депутатського звернення Ірини Сех Державне агентство автомобільних доріг України провело обстеження ділянки дороги  Т-14-25  «Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка» протяжністю 34 км, за результатами якого визначено обсяги робіт з відновлення транспортно-експлуатаційного стану дороги до нормативних показників. Згідно з підрахунками, здійсненими Укравтодором, вартість ремонтних робіт на  цьому відрізку становитиме 38,8 млн. грн. Проте фінансових ресурсів для виконання робіт у повному обсязі немає.

«Враховуючи аварійно-небезпечну ситуацію на згаданому відрізку дороги, з метою попередження нещасних випадків прошу прийняти рішення щодо виділення коштів у сумі, достатній для проведення ремонту дороги «Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка» на ділянці в Кам’янка-Бузькому районі відповідно до підрахунків, здійснених Укравтодором. Для здійснення відповідних заходів прошу доручити Міністерству інфраструктури України, Державному агентству автомобільних доріг України провести невідкладні роботи з капітального та поточного ремонтів зазначених вище ділянок автомобільних доріг та при формуванні проекту Державного бюджету України на 2014 рік врахувати потреби Львівської області в коштах, необхідних для проведення капітального та поточного ремонтів автомобільних доріг загального користування, відповідно до пропозицій, наданих Укравтодором», – зазначає народний депутат.

 

Прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.