Курсант Львівського державного університету безпеки життєдіяльності став чемпіоном світу з кікбоксингу

П’ятикурсник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Сергій Шинкарчук виборов золото на Кубку Світу з кікбоксингу за версією  WKF.

Участь у змаганнях, які проходили 4-9 вересня у Львові, взяли представники з 20 країн світу. Курсант ДСНС України змагався у ваговій категорії до 75 кг. (розділ К-1). Загалом Сергій Шинкарчук провів 4 поєдинки,  а у фіналі переміг польського спортсмена в першому раунді  нокаутом.

«Перемога далась нелегко, так як суперники були високого рівня. Кубок Світу - це найвищий результат для мене на сьогодні. Після невеличкої паузи, продовжу займатися адже в майбутньому ще багато різних змагань», - розповів С.Шинкарчук.