дивись.info

Асоціація «Енергоефективні міста України» долучиться до Європейського тижня мобільності

Асоціація «Енергоефективні міста України» долучиться до Європейського тижня мобільності
Глядачі визнають прем'єру «Учня» Кирила Серєбрєннікова однією з найяскравіших подій 69-го Каннського фестивалю. Світова прем'єра стрічки відбулась у секції «Особливий погляд» – другій за значимістю після основного конкурсу.

Цьогоріч Львів долучиться до ЄТМ, який відбудеться 16-22 вересня. Серед запланованих заходів – тренінги для школярів в межах кампанії «Львів – безпечне місто» щодо безпеки дорожнього руху, презентації в університетах, проведення веломарафону, змагань серед УДЮМКів міста, підтримка кінофестивалю «Ровер», промоція використання громадського транспорту та велосипедів у рамках кампаній «День без автомобіля» та «Велосипедом на роботу».  

До заходів у рамках ЄТМ долучиться і асоціація «Енергоефективні міста України», які проводитимуть лекції для промоції розвитку сталої мобільності.

Додамо, асоціація «Енергоефективні міста України» є добровільним об’єднанням органів місцевого самоврядування, яке створене з метою задоволення потреб своїх міст у сучасній інформації, нових технологіях, інвестиціях, розвитку співробітництва та обміну досвідом з українськими і закордонними партнерами в ділянках ефективного та ощадливого використання енергетичних ресурсів, надання якісних енергетичних послуг, підвищення енергетичної безпеки, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку поселень.

Починаючи з 2009 року, Асоціація є офіційною структурою підтримки ініціативи Угода мерів в Україні, одним з основних зобов’язань якої є скорочення обсягу викидів CO2 щонайменше на 20% у містах-підписантах цієї ініціативи.

Оскільки саме сектор транспорту продукує найбільшу кількість вуглекислого газу, підвищення рівня обізнаності населення стосовно дбайливого ставлення до навколишнього середовища є першим кроком до вирішення спільних проблем та утвердження відповідальної поведінки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.