дивись.info

Гураль вважає, що влада приділяє багато уваги розвитку спорту

Гураль вважає, що влада приділяє багато уваги розвитку спорту
Компанія-перевізник «Фіакр-Львів» оголошує про пошук спеціалістів для проведення навчальних курсів для водіїв, зокрема в програму увійдуть тренінги з етикету. Керівництво компанії переконане, що таке навчання підвищить рівень обслуговування львів’ян.

Молодь Львівщини активніше долучається до участі у спортивних змаганнях. Про це заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Вадим Гураль заявив під час урочистого відкриття 50-их Міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота осінь», повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОДА.

“Вкрай важливо, що більшість спортсменів, котрі нині беруть участь у змаганнях – це молоде покоління активних та здорових молодих людей, зокрема 110 учасників сьогоднішніх змагань виступають у категорії “юнаки”. Адже влада приділяє багато уваги популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини, зокрема і у контексті виконання соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України”, – додав В. Гураль.

За словами заступника голови – керівника апарату Львівської облдержадміністрації, нещодавно на Львівщині відбулися ряд важливих спортивних змагань, участь у яких взяла  молодь із різних куточків нашої області. Зокрема у Львові успішно проведено Міжнародний громадський турнір з  тенісу “Львів-Open”,  Всеукраїнський юнацький турнір “Галицька осінь”(фехтування на шпагах), а також Літній чемпіонат України із біатлону. Окрім цього, у Жовківському р-ні відбувся  обласний етап Всеукраїнської велоестафети “Спорт для всіх єднає Україну”, у якому  взяли участь понад 200 дітей.

Окрім цього, найближчим часом заплановано провести Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу “Осінні зорі”(16-22 вересня 2013 року), Чемпіонат Львівської області із вільної боротьби серед молоді(21 вересня 2013 року) та Чемпіонат України із велоспорту(юніори-юнаки) (16-20 вересня 2013 року). А 12 вересня 2013 о 12 годині у легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові (СКА, вул. Клепарівська, 39-а) відбудеться відкритий Олімпійський урок для учнів 4-7 класів загальноосвітніх шкіл.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.