дивись.info

Дефіцит державного бюджету на 2014 рік збільшиться майже у два рази

Дефіцит державного бюджету на 2014 рік збільшиться майже у два рази
Заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун учора на брифінгу повідомила, що цього року буде скасовано право позаконкурсного вступу до вишів майже для всіх «пільгових» категорій абітурієнтів. \

Кабінет Міністрів України сьогодні на засідання затвердив проект за основу Закон України «Про державний бюджет України на 2014 рік».

Про це під час наради у Львівській обласній раді повідомив голова бюджетної комісії обласної ради Ярослав Качмарик, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

Він наголосив, що від Львівщини участь у засіданні Кабміну брав директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, який уже привезе з Києва основні для Львівщини показники.

«Звичайно, що проект був схвалений без значного обговорення. Але позитивом є те, що попри усі «солодкі цифри», у цьому проекті «ми маємо і реальні цифри, зокрема у 1,8 рази закладено більший дефіцит бюджету у порівнянні із минулим роком. Також у цьому проекті насправді більш реалістичне формування ВВП», – повідомив Ярослав Качмарик.

Він наголосив, що до останнього року і виконання показників державного бюджету було хорошим, однак цей рік уже показав «надутість» цифр основного фінансового документу країни.

«Цього року державний бюджет опинився у тій самій ситуації, що і місцеві бюджети», – наголосив Качмарик

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.