дивись.info

Довгобуд на Величковського у Львові невдовзі підключать до інженерних мерех

Довгобуд на Величковського у Львові невдовзі підключать до інженерних мерех

11 вересня під керівництвом заступника голови Львівської облдержадміністрації Сергія Василенка відбулось засідання робочої групи з питань добудови проблемних об’єктів житлового будівництва на території області.

Зазначимо, у засіданні взяли участь керівники Головного управління юстиції у Львівській області, Львівського обласного державного комунального бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки, правління ПАТ «Львівгаз», правління ПАТ «Львівобленерго», Львівського регіонального управління ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», ЛКП «Львівводоканал», Західного територіального управління Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Інспекції державного  архітектурно-будівельного контролю у Львівській області та Головного управління Держземагентства у Львівській області.

Зокрема під час наради обговорили проблемні питання пов’язані з незавершеним будівництвом багатоквартирного житлового будинку на вул. Величковського, 61 в м. Львові.

Сергій Василенко окреслив основні завдання робочої групи  та наголосив на необхідності відповідального вирішення поставлених завдань.

Також учасники наради заслухали інформацію замовника ЛМУ ГУМВС України у Львівській області та генпідрядника ПрАТ «Ірокс» щодо перешкод, які стоять на шляху завершення будівництва та введення його в експлуатацію, а саме виконання інвесторами своїх зобов’язань перед замовником, забезпечення дозвільною документацією будівництва, підключення до інженерних мереж, сплати внесків на розвиток інфраструктури та запропоновані шляхи завершення будівництва.

З метою продовження будівництва зазначеного об’єкта Сергій Василенко доручив у найближчі терміни здійснити заходи з підключення інженерних мереж.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.