дивись.info

Василенко представив нового голову Турківської РДА

Василенко представив нового голову Турківської РДА

10 серпня відбулось офіційне представлення новопризначеного голови Турківської районної державної адміністрації  Михайла Михайловича Коня. Нового голову РДА представив заступник голови облдержадміністрації Сергій Василенко, повідомили Дивись. Інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

У своїй промові Сергій Василенко подякував за роботу Володимиру Гребенюку та  побажав  новопризначеному  голові Михайлові Коню міцного здоров’я та плідної праці.

«Маю надію, що на цій посаді ви зможете проявити усі свої організаційні здібності та не шкодуватимете сил для покращення благополуччя вашого району, і області в цілому. Це велика відповідальність, то ж роботи у вас буде вдосталь», – зазначив заступник очільник області.

Довідка:

Кінь Михайло Михайлович народився 9 травня 1971 року у місті Самборі Львівської області.

07.1988 – 12.1990 – санітар відділу швидкої допомоги Самбірської центральної районної лікарні.

У 1994  році працював у кардіореанімаційному відділенні Ужгородської  центральної міської клінічної лікарні. Згодом працював лікарем-урологом стаціонару Турківської комунальної центральної районної лікарні.

05.2006 – 02.2009 – заступник головного лікаря із лікувальної роботи Турківської комунальної центральної районної лікарні.

02.2009 – 09.2013 – головний лікар Турківської комунальної центральної районної лікарні.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.