дивись.info

На популярний 91-й поїзд додали вагони

На популярний 91-й поїзд додали вагони
У Львові на сайті єдиної системи місцевих петиції львів’яни зареєстрували петицію про спорудження пам’ятника меру Львова Андрію Садовому в сквері Св. Юра.

Для забезпечення своєчасного виїзду пасажирів з місць відпочинку “Укрзалізниця” включила додаткові вагони до найпопулярніших поїздів, повідомили у прес-центрі Державної адміністрації залізничного транспорту України.

“Укрзалізниця” включила додаткові вагони до найбільш популярних поїздів: вагон до складу поїзда № 92/91 Львів – Київ відправленням зі Львова – 13 та 15 вересня, із Києва – 14 та 16 вересня; вагон до складу поїзда №130 Сімферополь – Гродно від станції Сімферополь до станції Київ-Пасажирський відправленням із Сімферополя – 12 та 16 вересня, із Києва – 13 та 17 вересня.

“Укрзалізниця” здійснює моніторинг пасажиропотоку та попиту пасажирів, проводить роботу щодо включення додаткових вагонів до поїздів, які користуються найбільшим попитом, а також вишукує резерви для призначення додаткових поїздів до місць відпочинку та зворотно на певні дати, коли спостерігається підвищений попит.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.