дивись.info

Мер Рави-Руської судиться зі “Свободою”

Мер Рави-Руської судиться зі “Свободою”
Міський голова Рави-Руської Ірина Верещук подала до суду на Жовківську районну організацію ВО «Свобода».

Про це повідомляє прес-служба Рава-Руської міськради.

Мер звинувачує політичну силу у поширенні недостовірної інформації на офіційному веб-сайті ВО «Свобода» від 6 вересня 2013 р. Майже уся стаття, на думку мера міста, є набором перекручених, недостовірних, образливих тверджень та заяв щодо неї, які спотворюють дійсний розвиток подій.

У ній, зокрема, йдеться, що «свободівці» начебто викрили махінації Ірини Верещук та її родича, – заступника голови земельної комісії, довкола роздачі земельних ділянок у Раві-Руській.

Також представники ВО «Свобода» заявили, що міський голова Рави-Руської змушувала депутатів голосувати за незаконне рішення, а саме за надання 139 ділянок пакетом, а самим людям не видавали рішення на руки про їх отримання.

Міський голова Рави-Руської вважає цю та іншу подану інформацію недостовірною, такою, що не підтверджена жодними документами чи фактами, а її розповсюдження спрямоване на свідоме заплямування честі та гідності Ірини Верещук.

Мер Рави-Руської просить суд зобов’язати Жовківську РО ВО «Свобода» спростувати поширену недостовірну інформацію щодо неї, а також вилучити таку інформацію з офіційного веб-сайту ВО «Свобода».

Крім того, Ірина Верещук звернулася до прокуратури Жовківського району з приводу перевірки факту масового розповсюдження провокаційних листівок проти неї у Раві-Руській. Вона просить встановити осіб, причетних до їх поширення. Мер висловила думку, що у цьому могли бути задіяні представники ВО «Свобода».
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.