дивись.info

При УДЮМК діятиме дитяча міні-редакція

При УДЮМК діятиме дитяча міні-редакція

При УДЮМК діятиме дитяча міні-редакція. З понеділка, 16 вересня, при УДЮМК Шевченківському районі розпочинає роботу гурток журналістики «Сонячні вісті». Дітвора матиме змогу вивчити увесь процес створення газети – від визначення теми й до випуску номера.

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень, у понеділок (з 18.00 год.) та четвер (з 17.00 год.), за адресою: вул. Мазепи, 13а (клуб «Сонечко-1»). Початок  – 18.00 год.

«Наш гурток — неначе маленька редакція газети, а діти – юні журналісти. Тут усі охочі зможуть відчути себе «акулами» пера, пропонуючи цікаві теми та ідеї для статей. На гуртківців чекає захопливий світ журналістики – світ цікавих людей та подій, світ дискусій, творчості, загадок, фактів та фантазій. Однією із обов’язкових рубрик газети буде фоторепортаж. Саме завдяки ній газетярі матимуть змогу спробувати себе також і у ролі фотографів та запропонувати власне бачення різноманітних подій», – розповідає Анастасія Пиріг, педагог-організатор УДЮМК Шевченківського району.

Запрошуємо усіх охочих дітей віком від 10 років завітати в гурток «Сонячні вісті» та долучитись до цікавого світу подій та вражень. Детальнішу інформацію про гурток журналістики можна отримати за номером телефону 0673356686.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.