дивись.info

Учасники Міжнародного Економічного Форуму в Трускавці обговорять розвиток гостинності

Учасники Міжнародного Економічного Форуму в Трускавці обговорять розвиток гостинності

За даними порталу VirtualTourist Львів зайняв перше місце серед 10 європейських міст, які варто відвідати. І не дивно, за останній рік він прийняв майже на 25% більше туристів, ніж минуло року. Тому розвиток українського ринку гостинності став однією з головних тем ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму, який відбудеться 10-12 жовтня 2013 року в Трускавці.

Чи цікава Україна для міжнародних мережевих операторів і які переваги отримують інвестори при співпраці з міжнародними операторами розкаже Даррен Бланшард, директор з розвитку бізнесу The Rezidor Hotel Group. Інвестори готельного ринку, зокрема «Трускавецькурорт», в свою чергу, розкажуть про специфіку інвестування в готельний і ресторанний бізнес, свої пріоритети і досвід, а також майбутні проекти.

Тому, всіх, кого цікавить розвиток українського і міжнародного ринку гостинності запрошуємо до участі в ХІІІ Міжнародному Економічному Форум.

Детальна інформація про доповідачів та програма Форуму на веб-сторінці www.lvivforum.com.ua. Пільгова реєстрація закінчується 12 вересня.

Форум відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.