дивись.info

Завтра у Львові пройде пікет щодо стану доріг

Завтра у Львові пройде пікет щодо стану доріг

У вівторок, 17 вересня, о 10:00 год. мешканці сіл та районних центрів області, що неодноразово перекривали дороги на Львівщині, знову вийдуть на акцію протесту проти бездоріжжя. Пікетувальники вимагатимуть від Львівської облдержадміністрації ремонту доріг в районах області.

Акція проводитиметься в окрузі вулиць Залізнична, Шареневича, Чоловського, Стороженка. Збір учасників о 9:45 год. біля приміщення Адміністративного суду Львова (м. Львів, вул. Чоловського, 2). Бажаючі зможуть взяти участь у попередньому судовому засіданні щодо бездіяльності ЛОДА та її голови у питанні ремонту доріг в області, як вільні слухачі. Позивачем у даній справі є МГО «Молодь за розвиток Львівщини».

За словами керівника МГО «Молодь за розвиток Львівщини» Богдана Хруставчука, ініціативу громадської організації  щодо покращення якості доріг – рух «За якісні дороги» – підтримали люди, яким просто набридла бездіяльність влади у питанні ремонту доріг: «Громада неодноразово писала листи Президентові та голові ОДА, перекривала дороги. Проте результату надалі немає!».

Також у цей день, 17 вересня, громада смт Красне перекриватиме дорогу  загального користування Т-18-06 на пішохідному переході біля залізничного переїзду та мосту через залізничні колії.

Нагадаємо, що 17 вересня о 10:00 год. у Львівському окружному адміністративному суді  відбудеться попереднє судове засідання у справі бездіяльності ЛОДА та її голови щодо ремонту доріг в області.

МГО «Молодь за розвиток Львівщини» подала позов у Львівський окружний адміністративний суд з проханням визнати бездіяльність Львівської облдержадміністрації та голови Львівської ОДА по організації виконання обласного бюджету за Програмою фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2013 рік.

Прес-служба МГО «Молодь за розвиток Львівщини»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.