дивись.info

Депутати хочуть знати скільки грошей витратили на Грибовицьке сміттєзвалище

Депутати хочуть знати скільки грошей витратили на Грибовицьке сміттєзвалище

 Надати детальний перелік витрат на вирішення проблеми Грибович впродовж останніх 5 років просять обласні депутати Львівщини. Зокрема, мова йде про  оприлюднення громадськості статті витрат, на які скеровували кошти для подолання проблеми Грибович.  Відповідне звернення до голови ЛОДА, голови обласної ради та міського голови Львова скерував депутат Львівської обласної ради Олег Баран.

«У порядок денний сьогоднішньої сесії Львівської обласної ради вкотре включене питання про інформацію щодо забезпечення виконання заходів із закриття та рекультивації Львівського міського сміттєзвалища. Щиро вірю в те, що депутатський корпус та громадськість нарешті з перших вуст почують про реальні кроки у даному напрямку. Адже, як нещодавно повідомлялось у ЗМІ, проект рекультивації та поетапного закриття Грибовицького сміттєзвалища київська експертиза повернула  на доопрацювання. Що уже викликає занепокоєння», – йдеться у документі.

Як каже Олег Баран,  ще більше занепокоєння викликає інформація про гроші, витрачені  на подолання  екологічної біди Грибович.  За дев’ять останніх років   на експлуатацію та покращення стану Грибовицького сміттєзвалища витратили трохи більше 10 мільйонів гривень.

«Це великі кошти. Особливо, якщо брати їх у порівнянні з іншими.  На соціальні та побутові потреби людей, які живуть у прилеглих до сміттєзвалища селах за останнє десятиріччя скеровано  більше  21 млн грн. Знову ж таки за інформацією ЗМІ. Це гроші на систему водопостачання, дороги,  освітлення місцевих доріг тощо. Звісно, всі ці речі вкрай потрібні. Це нормально, коли людям облаштовують соціальні блага. Але тут ситуація скоріше виглядає по-інакшому. Складається враження, що місцева влада намагається банально «відкупитися» від скарг мешканців Грибович на роботу полігону. Адже у цей самий час ситуація зі закриттям сміттєзвалища банально затягується.  Віз і досі там. Немає ні проекту, ні реальних кроків як і що робити далі. Енну кількість років підряд маємо порожні балачки», – наголосив депутат.

Відтак, депутат просить оприлюднити детальний перелік витрат на вирішення проблеми Грибович впродовж останніх 5 років. А також оприлюднити громадськості статті витрат, на які скеровували кошти для подолання проблеми Грибович.

Прес-служба депутата Львівської обласної ради Олега Барана

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.