дивись.info

Депутати від “Свободи” перевищили свої повноваження, – офіційно

Депутати від “Свободи” перевищили свої повноваження, – офіційно

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, у листі на ім’я міського голови Львова підтвердила, що органи місцевого самоврядування встановлюють тарифи на комунальні послуги, зокрема, і послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, на основі тарифів на теплову енергію, встановлених Комісією. Відтак, ухвала про скасування двоставкового тарифу Львівською міською радою – це перевищення повноважень та порушення законодавства.

Як зазначено у листі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, прийняття Львівською міською радою ухвали про скасування двоставкового тарифу –  «це перевищення міською радою повноважень, порушення вимог діючого тарифу сфері комунальних послуг законодавства та може бути предметом розгляду у суді».

Відповідний лист надійшов на адресу Львівської міської ради від 10.09.2013 року за №3172/01-13-07.

Відтак, теплопостачальні підприємства міста Львова застосовують двоставковий тарифна теплову енергію, який є встановленим відповідно до вимог законодавства.

Нагадаємо, 18 липня сесія Львівської міської ради подолала вето міського голови на ухвалу «Про скасування рішень виконавчого комітету від 20.10.2006 № 1189, від 08.06.2007 № 365, від 02.09.2008 № 930». Відповідно, тепловики провели розрахунок нового одноставкового тарифу для подання на затвердження в НКРП. Відтак, плата за теплопостачання, відповідно до нового тарифу, мала б зрости на 38%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.