дивись.info

Садовий пропіарив готель (фото)

Садовий пропіарив готель (фото)
Процес викупу майна стадіону «Сільмаш» не розпочато через відсутність оцінки майна. Про це Дивись.info повідомила начальник юридичного відділу Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

У  2008 році занепалий та недіючий комунальний готель «Київ» було придбано приватним інвестором, а через рік, у 2009 році розпочалася капітальна реконструкція готелю, яка загалом тривала близько 4 років. Наразі готель працює в тестовому режимі, тиждень тому почали приймати гостей. На повну потужність готель запрацює в жовтні.

«Я пригадую 2006 рік, коли вперше зайшов у цю будівлю. Тоді це ще був комунальний готель «Київ», будинок був повністю знищений. Виникало багато дискусій стосовно того, що роботи з будівлею. Було вирішено провести публічний аукціон на право оренди цього будинку, після аукціону ми отримали 1 мільйон доларів до бюджету міста. Після світової кризи підприємство, яке орендувало готель, мало сумніви щодо продовження договору оренди. На щастя, вони погодились продовжувати оренду і згодом отримали право викупити будівлю, заплативши за неї ще 1 мільйон доларів.

Пройшов час і зараз насправді приємно зайти у готель. Тут відбулись складні реставраційні роботи і станом на сьогодні у цю будівлю інвестовано близько 70 мільйонів гривень. І також готель створив 70 нових робочих місць», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Команда готелю «Асторія» тісно співпрацювала із міським управлінням охорони історичного середовища: в будівлі збережено оригінальну сходову клітку, плитку, колір фасаду, встановлено вивіску, ідентичну історичній.

Було проведено тотальне перепланування поверхів, аби облаштувати санвузли у кожній з кімнат, як того вимагають сучасні стандарти (у «Києві» окремими санвузлами було обладнано лише кілька номерів, у більшості випадків був один на поверх), здійснено заміну дерев’яних вікон (старі, на жаль, відреставрувати не вдалося, адже вони були у нищівному стані), використано горище.

Загальна сума інвестицій проекту – близько 70 млн грн. Окрім того, коштом готелю здійснено часткову реконструкцію вулиці Фурманської (кошторис проекту – 430 тис. грн.). Оновлена «Асторія» – це майже 70 нових робочих місць, висококласний готель, архітектурна пам’ятка, яку відкривають  для львів’ян та гостей у новому світлі.

 «Цьому готелю вже 99 років і він є відносно молодою «Асторією». У світі є набагато старші, наприклад «Валдорф Асторія» у Нью-Йорку, який був першим з цієї мережі.

Наш інвестор не економив на дрібницях, наші працівники молоді, амбітні, професійні. Багато змогли зробити з допомогою міста та Галицької районної адміністрації. Наша львівська «Асторія» – це перлина міста Львова і буде залишатись нею і надалі», – розповів Іван Лунь, керівник інвестиційного проекту «Готель Асторія»

 Про це повідомили у прес-службі ЛМР

DSC_0089 DSC_0095 DSC_0106 DSC_0108 DSC_0146 DSC_0155

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.