дивись.info

У Львові вдруге відбудеться виставка масштабних моделей

У Львові вдруге відбудеться виставка масштабних моделей

21-22 вересня у Львові відбудеться Друга виставка – конкурс масштабних моделей «Lviv Scale Models Fest 2013», в приміщенні Львівського палацу мистецтв.

Мета виставки – популяризація технічної творчості та стендового моделювання, зокрема,  серед молоді та дорослих. Також виставка – місце зустрічі та спілкування колег і однодумців, для яких моделювання та інтерес до історії техніки давно є улюбленим хобі. На виставці будуть представлені роботи авторів з України, Польщі, Чехії, Росії та Білорусії. Чекаємо гостей з Іспанії (відомий серед моделістів світу Мігель Хіменес), Італії, Нідерландів та Угорщини.  Будуть присутні як починаючі моделісти, так і досвідчені майстри з міжнародним визнанням. Участь та вхід на виставку безкоштовні.

Представлені моделі будуть оцінюватися в дев’яносто п’яти категоріях, в тому числі 18 категорій для юніорів у двох вікових групах. Також будуть вручатися приз глядацьких симпатій та спеціальні призи спонсорів та партнерів.

Відбудуться майстер-класи для початківців та давно практикуючих моделістів.

Попередня, перша виставка «Lviv Scale Models Fest 2012» – була проведена з великим успіхом, зібрала велику аудиторію відвідувачів, викликала живе зацікавлення серед моделістів України та сусідніх країн, задала нові стандарти проведення таких виставок  в Україні.

Виставка – конкурс «Lviv Scale Models Fest» – неприбутковий захід, організований з ініціативи львівських моделістів та Галицького історико-технічного товариства (ГАІТЕТ) за підтримки Академії Сухопутних військ України, співорганізатор – Львівська міська рада.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.