дивись.info

Існує необхідність розробити порядок оренди водних об’єктів, – Василенко

Існує необхідність розробити порядок оренди водних об’єктів, – Василенко

Сьогодні, 18 вересня, під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Сергія Василенка відбулася нарада щодо розгляду порядку надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області.

Учасники наради ознайомились із основними змінами Водного кодексу України щодо процедури надання водних об’єктів в користування на умовах оренди.DSC_9280-250x166

Нагадаємо, з 01.07.2013 набрав чинності Закон України «Про аквакультуру», прикінцеві положення якого, зокрема стаття 51 Водного кодексу України, викладено у новій редакції. Цей закон та зміни до статті 51 Водного кодексу України змінюють існуючий підхід до процедури надання водних об’єктів в користування на умовах оренди.

Зазначимо, на території області є 3026 ставків та озер, із яких в оренді або приватній власності перебувають1599 водойм.

«Існує гостра необхідність розробки Порядку надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області. – зазначив Сергій Василенко, – Ми зобов’язані якнайшвидше знайти спільне рішення для подальшої продуктивної роботи», – додав він.

Заступник очільника області дав доручення відповідальним керівникам департаментів Львівської ОДА провести наради та надати свої пропозиції щодо розробки Порядку надання у користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території Львівської області до наступного тижня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.