дивись.info

Матолич обіцяє виплатити зарплати та не допустить зростання заборгованості

Матолич обіцяє виплатити зарплати та не допустить зростання заборгованості

До 20 вересня повинні бути сформовані нові графіки погашення заборгованостей із виплати заробітної плати, а також подані у Мінсоцполітики України. На цьому наголосив сьогодні, 18 вересня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич під час засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

«Прошу усіх керівників підприємств, які мають борги із зарплати негайно повідомляти про проблемні питання, які виникають в процесі погашення. Нам слід працювати наперед, попереджуючи можливі відхилення у графіках та не допускаючи жодного наростання заборгованостей», – сказав Богдан Матолич.

Зазначимо, що учасники засідання обговорили ситуацію із виплати заборгованостей на підприємствах, які підпорядковані Міністерству оброни України, зокрема ДП «Монтажник-Львів», Філії Концерну «Техвоєнсервіс», Львівському військовому лісокомбінаті, ДП «Видавничо-поліграфічне підприємство «Армія України», Сколівському військовому лісокомбінаті ДП «Івано-Франківський військовий лісокомбінат», ДП «Львівський радіотехнічний», а також КП «Соснівкажитлокомунсервіс», ВАТ «Селянський банк «Дністер» та ВПК «Полярон».

Основна увага була зосереджена на виконанні графіків погашення боргів із зарплати, а також реалізації завдання Уряду України щодо їх ліквідації до кінця 2013 року. Окрім цього, комісія розглянула й основні проблеми цих підприємств та перспективи щодо виплати заборгованостей.

Наголосимо, що днями у Києві відбудеться засідання Колегії Міністерства оборони України, на якому, зокрема, буде розглянуто шляхи вирішення ситуації, пов’язаної із заборгованістю підприємств, підпорядкованих оборонному відомству.

Окремо нагадаємо, що загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати з початку поточного року зменшилася на 9,5 млн. грн. і станом на 01.09.2013 становить 48,9 млн. гривень. Упродовж серпня борги зменшилися на 1,9 млн. грн. (3,8%).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.