дивись.info

Дев’ять підопічних Центру «Джерело» навчаються в школах за системою інклюзивної освіти

Дев’ять підопічних Центру «Джерело» навчаються в школах за системою інклюзивної освіти

Цьогоріч дев’ять дітей, які перебувають на реабілітації в Центрі «Джерело» навчаються у львівських школах за принципом інклюзивної освіти. Це діти першого, другого і третього класів. Про це повідомив директор Львівського міського центру реабілітації «Джерело» Мирослав Николаєв.

«Задля реалізації політики доступності і безбар’єрності в нашому місті працюють установи по наданню реабілітаційних соціоадапційних послуг, серед яких Львівський міський центр реабілітації «Джерело». Установу утворено за ініціативи управління соціального захисту Львівської міської ради наприкінці 2007 року як Комунальну реабілітаційну установу змішаного типу, що стало початком спільної роботи в сфері реабілітації людей з розумовою неповносправністю, адже Центр запрацював на базі тоді вже діючої Благодійної установи Навчально-реабілітаційний центр «Джерело». Такий, крок уможливив, окрім залучення як власних так і міських бюджетних коштів на діяльність, впровадити інноваційні моделі існуючих практичних реабілітаційних методик.

Сьогодні в нашому Центрі на програмах реабілітації перебуває 140 осіб з особливими потребами віком від 3 до 35 років», – каже Наталя Федорович, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

«Цьогоріч дев’ять наших підопічних навчаються у львівських школах за принципом інклюзивної освіти. Це діти першого, другого і третього класів. Важливо, щоби діти мали можливість навчатись, здобувати знання, адже особливі потреби не повинні бути бар’єром у здобутті знань та вмінь. Сподіваюсь, що з року в рік наше суспільство все більше буде інтегроване до уставлених стандартів життя громади високо розвинутих країн світу», – додав Мирослав Николаєв, директор Львівського міського центру реабілітації «Джерело».

Довідка

Інклюзивне навчання – система освітніх послуг, базована на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, яка передбачає навчання в умовах загальноосвітнього закладу. Мета інклюзивного навчання – реалізація права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізація та інтеграція у суспільство, залучення сім’ї до участі у навчально-виховному процесі

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.