дивись.info

Перевізникам виділили 5 мільйонів за перевезення пільговиків, підвищення проїзду у Львові не буде?

Перевізникам виділили 5 мільйонів за перевезення пільговиків, підвищення проїзду у Львові не буде?

Згідно пропозицій районних адміністрацій, виконавчий комітет Львівської міської ради пропонував збільшити видатки на придбання піщано-соляноїсуміші на 3 млн 229 тис грн.. Однак рада, вносячи зміни до міського бюджету,  виділила на наці потреби лише 2 млн грн.

«Яка буде зима в цімісяці, ми не можемопрогнозувати. Люди кажуть, що це буде найхолодніша зима за останні сто років. Тому ми повинні буди готові, щоб не було форс-мажорів, адже мова йде про безпеку городян», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомив перший заступник міського голови Олег Синютка, станом на сьогодні з минулої зими залишки піскосумі є лише у 2 районних адміністрацій міста, і їх вистачить приблизно на 2-3 дні.

Також ухвалою міської ради було збільшено доходи і видатки загального та спеціального фондів міського бюджету на 10,5 млн грн. за рахунок субвенції з держбюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах, на 1 млн 166 тис грн. субвенції з обласного бюджету та було схвалено перерозподіл субвенції з держбюджету та збільшено видатки на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом на суму 5 млн грн.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.