дивись.info

Сех вимагає від уряду профінансувати ліквідацію наслідків зсуву в Буську

Сех вимагає від уряду профінансувати ліквідацію наслідків зсуву в Буську

Голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірини Сех вимагає від уряду вжити невідкладних заходів для ліквідації наслідків зсуву ґрунту у районі вулиць Підзамче, Надсяння, Будівельників, Заводської та Львівської в м. Буську Львівської області. Про це йдуться в депутатському зверненні Ірини Сех на адресу прем’єр-міністра Миколи Азарова та міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника.

Як зазначає Ірина Сех, у травні-червні 2010 року у Буську внаслідок стихійного лиха стався зсув ґрунту, внаслідок якого було зруйновано ділянку дороги завдовжки 105 метрів. Дотепер існує загроза руйнування п’ятьох житлових будинків. У 2010 році було проведено деякі робот з ліквідації наслідків стихії, які не завершено через відсутність фінансування. У березні 2013 року внаслідок сильних снігопадів та накопичення великої маси снігу відбувся значний зсув ґрунту в районі лівого берега річки Західний Буг, який постійно посилюється внаслідок дощів.

Відповідно до проектно-кошторисної документації, розробленої проектною групою Львівського обласного управління водних ресурсів, на завершення робіт з ліквідації негативних наслідків зсуву та відновлення дороги необхідно 797 267 грн. У серпні цього року експертна комісія провела обстеження прибережної смуги річки в згаданому районі і рекомендувала негайно встановити закриті осушні колектори з дренажною системою, що дасть змогу перехоплювати поверхневі і ґрунтові води та зменшити тиск на берег річки, а також укріпити лівий берег річки.

Враховуючи важливість та актуальність проблеми, Ірина Сех просить невідкладно вжити заходів щодо ліквідації зсувів у Буську та виділити необхідні для цього

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.