дивись.info

Фаріон може заплатити 22 тисячі гривень за “виродка”

Фаріон може заплатити 22 тисячі гривень за “виродка”

Суд Шевченківського району Львова частково задовольнив позов, який пред’явив нардеп від КПУ Олександр Зубчевський до нардепа від “Свободи” Ірини Фаріон за її висловлювання щодо нього, адже вона назвала комуніста “виродком”.

Про це у коментарі Варіантам повідомив представник Зубчевського в суді Олександр Калинюк.

За словами Калинюка, суд визнав, що висловалювання Фаріон не відповідають дійсності та принижують честь та гідність.

Суд вирішив задовольнити позов Зубчевського частково, тому із 100 тисяч гривень штрафу (згідно позову) Ірина Фаріон має заплатити 20 тисяч гривень. Також нардеп має сплатити судові витрати, тобто ще трохи більше 2 тисяч гривень.

Таким чином, Фаріон має сплатити трохи більше 22 тисяч гривень за образу, яку вона нанесла Олександру Зубчевському.

До слова, нардеп Фаріон має право оскаржити це рішення в апеляційному порядку. Якщо вона не оскаржить його, то рішення вступить в силу через 10 днів.

На думку Калинюка, Фаріон буде оскаржувати це рішення, адже для неї судове рішення є ударом.

Розповідаючи про деталі судового засідання, Калинюк сказав: “У суді я пояснив, що слово “виродок” має негативне значення. Також я прочитав значення слова із тлумачного словника та зазначив, що відповідне слово ніяк не може характеризувати Зубчевського як людину, тим більше слово “виродок” принижує честь та гідність. В даному випадку це – образа, бо відповідна характеристика надана Зубчевському, хоч він не є “виродком”.

Нагадаємо, суд Шевченківського району Львова 25 квітня ухвалив рішення про прийняття до розгляду позовної заяви Зубчевського до Фаріон, в якому він вимагає визнати такими, що ображають його честь і гідність, висловлювання Ірини Фаріон на кшталт «істота» й «виродок».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.