дивись.info

У Львові пікетуватимуть Господарський суд

У Львові пікетуватимуть Господарський суд
У курортному Яремчі Івано-Франківської області відбувся пивний фестиваль, який зібрав понад триста гостей зі всієї України та з-за кордону.

У четвер, 26 вересня 2013 року, о 10:30 профспілка «Інновація» організовує акцію протесту біля Господарського апеляційного суду Львова на вулиці Личаківська, 81.

Учасники спілки, а це близько 550 підприємців, протестують проти рейдерського захоплення Ринку «біля Універмагу» та покривання адміністрацією Президента України цієї оборудки.

Розпочато провадженняу справі апеляційної скаргиТЗоВ «Біля універмагу» (власник ринку Гриншпун Анатолій Гершовича)на рішення господарського суду Львівської області від 26.07.2013 р до ТЗоВ «Беркут» (власник ВарданянаВарданОганесович).

Протягом 10 років ведуться судові процеси з законним власником Гриншпун Анатолій Гершовича за позовом ТЗоВ «Беркут» (власник ВарданянаВарданОганесович).Весь цей час, підприємці, які працюють на ринку, перебувають у стані постійного страху через можливістьвтрати свого робочого місця, а також, що їхні сім’ї можуть залишитись без засобів до існування.

Громадянин Варданян виставив для відшкодування суму збитків до реального вланика ринку «Біля Універмагу» у розмірі близьк 16 мільйонів гривень. Також він відкрито заявляв: «Мене підтримує Адміністріція Президента України».

Станом на 26.09.2013 р. Головуючою колегії суддів  по справі є Матущак О.І. і члени колегії Дубик О.П.,Скрипчук О.С..

Спілка вимагає:

  1. Задовольнити апеляційну скаргу  директора  ринку «Біля Універмагу»;
  2. Домогтися прийняття судом  рішення на користь законного власника, що підтверджуютьсяусіма наданими суду документами.
  3. Припинити знущання над підприємцями, які працюють там близько 20 років .

Прес-служба «Інновація», контактна особа: Андрій Самотій Тел.: 261-27-72; 067-9408199

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.