дивись.info

У Львові подають тепло до чотирьох закладів

У Львові подають тепло до чотирьох закладів
Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила про те, що в ніч на 4 березня в Ірпені Київської області Департамент внутрішньої безпеки України спільно з працівниками СБУ та прокуратури провели затримання підполковника поліції, який попався на хабарі у 50 000 гривень.

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, на сьогодні ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає опалення до чотирьох закладів – Обласної клінічної лікарні на вул. Чернігівській, 7, до оранжерейно-тепличного комплексу ЛНУ ім. І.Франка на вул. Черемшини, 44, до Державного комунального будинку дитини №1 на вул. Комаринця, 2а та до  санаторної школи-інтернату №1 на вул. Остроградських, 1.

Як зазначають у ЛМКП «Львівтеплоенерго», опалення до цих закладів подається відповідно до їх письмових звернень. «Ми готов подавати тепло до закладів освіти та медичних установ, якщо будуть відповідні звернення», – зазначили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівтеплоенерго».

На сьогодні ЛМКП «Львівтеплоенерго» не подає гарячу воду до 88 будинків, у 26 з них – через борги, у 62 – через ремонтні роботи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.