дивись.info

Янукович врятував Україну від серйозного внутрішнього протистояння, – Гриценко (відео)

Янукович врятував Україну від серйозного внутрішнього протистояння, – Гриценко (відео)

Україну у Європу веде Президент, який обраний на Сході і Півдні України і це вкрай важливо. Про це під час брифінгу у Львівському прес-клубі сказав народний депутат України Анатолій Гриценко, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

На переконання політика, найважливіше питання зараз – це Вільнюсі – підписання Угоди про Асоціацію. «Не бюджет, не президентські вибори, не економічний стан. Це має стати для України успіхом, до якого ми йшли 22 роки», – наголосив політик.

Він додав, що зараз у політичному житті склалась унікальна ситуація, коли усі політичні сили підтримують встановлення європейського курсу. При цьому політик свідомо вивів із переліку комуністів як таких, що не впливають на розвиток подій у нашій державі.

«Важливо, що на цьому етапі Україну веде в Європу президент, який обраний на Сході і Півдні. І це вкрай важливо, бо якби це був Президент, який обраний на Заході і Центрі, то країну б рвало на дві частини, ми б бачили серйозне протистояння, парад суверенітетів, «сєвєродонєцки», пісуари. Зараз працює державна, олігархічна і медійна машина, яку контролює Президент, на європейську інтеграцію, і це плюс. І саме тому усі спроби нашого східного «стратегічного» партнера дають тільки зворотний результат», – сказав Анатолій Гриценко.

Він також наголосив, що мотивом для євроінтеграції є часом незграбні дії Кремля щодо України.

«Після жорстких заборонних заходів на митниці щодо наших експортів наша Україна вистояла, адже ніхто з них, в тому числі олігархів, а, можливо, найперше олігархів, не вивів своїх людей під Кабмін, на Банкову, під ВРУ з вимогою змінити стратегічний курс. Не змінилась політика підконтрольних їм каналів і не почали там агітувати за Митний союз. Для України уже не страшно провести референдум Медведчука, адже уже понад 50% проголосувало б за Європу», – відзначив Анатолій Гриценко.

Він також додав, що навіть люди, які традиційно підтримували риторику Партії регіонів щодо Росії уже перейшли певну межу неповернення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.