дивись.info

На “Львівській хвилі” звільнили усіх журналістів інфовідділу “Акценти”

На “Львівській хвилі” звільнили усіх журналістів інфовідділу “Акценти”

Вчора, 26 вересня, на «Радіо «Львівська хвиля»» відбулись масові звільнення працівників. Як розповіла вже екс-керівник відділу новин «Акценти» Ірина Мартинюк, звільнено усіх п’ятьох працівників.

За її словами, ситуація на радіо була напруженою уже впродовж кількох місяців, відколи туди прийшла працювати керівником суспільно-інформаційних програм Оксана Колодрубець (представник власника в творчому колективі).

«У колективі стало неможливо працювати в тих умовах, що нам створювали. Проте ніхто не хотів, аби негативна інформація поширювалась містом. Нікому не хотілось ганжувати славу радіо. До прикладу, я пропрацювала на радіо 11 років й воно є рідним. Однак, після звільнення з роботи однієї з працівниць, терпець увірвався, – розповіла Ірина Мартинюк. – Служба інформації радіо «Львівська хвиля» у середу ввечері прийняла рішення не виходити у четвер з новинами в ефір. Це був фактично страйк. Таким чином ми вирішили захистити права на працю нашої працівниці Ірини Сало, яку усунули від роботи без жодних пояснень. Відтак наше колективне рішення вилилось у протест. Після цього керівництво радіо нам звеліло написати заяви на звільнення і на сьогодні з нами вже розрахувались, подякували за роботу, віддали трудові книжки. Як далі розвиватиметься ситуація – невідомо».

За словами Ірини Мартинюк, окрім неї звільнені такі працівники: Вікторія Прихід, Ірина Сало, Святослав Драбчук та Дмитро Кумар.

За інформацією ЗМІ, власником ТРК «Львівська хвиля» є Мирослав Хом’як, який у цьому році був призначений  директором Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.