дивись.info

Склад збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате визначать у Львові

Склад збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате визначать у Львові

28 вересня 2013 року о 13 годині в Палаці спорту «Галичина» (м. Львів, вул. Керченська, 10) відбудеться церемонія урочистого відкриття чемпіонату України з кіокушинкай карате.

Для Львівщини такі змагання є знаковими й проводяться за підтримки Мінмолодьспорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, національної та обласної федерацій кіокушинкай карате.

Свою попередню участь в змаганнях підтвердили 220 спортсменів, які представлятимуть збірні 23 областей України та міста Києва.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Олександр Король (4 дан, м. Львів).

Варто зазначити, що за результатами виступів на чемпіонаті України у Львові буде сформовано остаточний склад збірної команди України для участі в головних змаганнях європейської федерації 2013 року – чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате (15-16.11.2013, м. Орадя, Румунія).

У найпрестижніших змаганнях національного рівня збірна команда Львівської області буде представлена вихованцями семи осередків обласної федерації (Львів, Дрогобич, Золочів, Червоноград, Буськ, Оброшино, Яричів) в загальній кількості 23 особи.

Запрошуємо усіх любителів спорту, дітей та молодь, гостей Львова!

Роман Хімяк, управління молоді та спорту ЛОДА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.