дивись.info

У Жовкві пройде тиждень енергоефективності (відео)

У Жовкві пройде тиждень енергоефективності (відео)

Із 30 вересня по 2 жовтня у місті Жовква на Львівщині пройде тиждень енергоефективності у рамках проекту «Енергоефективне місто». Про це Дивись. Інфо повідомив міський голова міста Жовква Петро Вихопень.

За його словами, у рамках тижня енергоефективності у місті пройдуть семніари з енергоефективності для співробітників органів державної влади Західної України.

Зокрема о 9 ранку у середу, 2 жовтня, у Жовкві пройде робоче засідання на тему «Енергоефетивне місто». Розпочнеться засідання із брифінгу для журналістів, далі пройде відкрите засідання керівництва проекту, а також будуть підбиті проміжні результати Центру компетенції з великих населених пунтків по пілотному проекту у місті Жовква.

Після обіду учасники семінару обговорять питання щодо впровадження пілотного проекту у Жовкві.

У середу о 9 годині робота пройде під темою «Партнерство міст Деліч – Жовква» й розпочнеться спільне засідання міської ради «Жовква – Деліч», у рамках якого відбудеться презентація міста Жовкви із наголосом на енергоефективність, презентація міста Деліч та представлення проектів із Деліча, а також обговорення запланованого енергетичного партнерства.

У цей день учасники також проведуть огляд пілотного кварталу з делегацією міста Деліч, обговорять спільні сфери співробітництва між Делічем та Жовквою, а також проведуть пресс-конференцію та урочисте підписання Угоди про енергетичне партнерство.

У п’ятницю, 4 жовтня, у Жовкві пройдуть заходи із на тему «Енергоефективне місто», зокрема урочисте відкриття за участі голови міста, керівництва проекту «енергоефективне місто» та обербургоміста міста Деліч, відкриття виставки Компетенц-центру, презентація фільму «Енергоефективне місто» – перші кадри із Жовкви, відкритий дискусійний форму для громадян щодо партнерства з містом Деліч, вручення премій переможцям конкурсів ідей (логотип «Енергоефективне місто», конкурс малюнків в дитсадках «Мій зелений дитсадок».

А о 15 годині уже у Львові відбудеться зустріч голови міста та делегації міста Деліч із директором департаменту економіки та інвестицій Львівської ОДА Денисом Шмигалем.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.