дивись.info

Не всі діти будуть чемпіонами, – Вірастюк (фото)

Не всі діти будуть чемпіонами, – Вірастюк (фото)

Два дні. 9 тисяч львів’ян. Понад півсотні спортивних федерації. 11 зірок спорту. Без ліку позитивних емоцій. А що для вас активне життя? Дізнайтесь на Ярмарку спорту 2013.

«Батьки винні у тому, що їхні діти не займаються спортом. Не всі діти будуть чемпіонами, але дайте дитині шанс бути здоровою», – заявив Роман Вірастюк на відкритті «Ярмарку спорту – 2013».

Срібний призер Чемпіонату Європи зі штовхання ядра переконаний: кожен може відкрити для себе здорове життя. І зробити це простіше, ніж можна собі уявити: просто вибрати і почати. Вибрати активне життя можна на Ярмарку спорту. Почати – вже справа кожного.

«Організатори зробили всю роботу, батькам залишилось лише привести дітей і записати на секцію. Простіше не буває», – каже Анна Безсонова, абсолютна чемпіонка світу з художньої гімнастики 2007 року та дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор 2004 і 2008 років.

«В Україні, на жаль, лише 13% українців займаються спортом, натомість закордоном понад 70% займаються регулярно. Лікарі наголошують, що дві третіх смертей відбуваються через малу рухливість людей, адже інфекційні хвороби можна вилікувати та попередити. Тому рух – це здоров’я», – розповіла Мар’яна Іванишин, представник фармацевтичної корпорація «Артеріум».

«Оскільки мій спорт пов’язаний з водою, я дуже боялась перекинутись з байдарки у холодну воду, адже мої батьки постійно хвилювались, щоб я не захворіла. Я всі свої мокрі речі після тренувань десь ховала, щоби батьки не побачили. Адже вони б більше мене на тренування не впустили. Бажаю всім дітям бути такими ж наполегливими, щоби досягнути висот», – жартує Інна Осипенко-Радомська, українська веслувальниця на байдарках, чемпіонка Олімпійських ігор в Пекіні, срібна медалістка на Олімпійських іграх у Лондоні у веслуванні на байдарці-одиночці.

«Всі ми родом з дитинства. Так і мені любов до спорту привила ще вихователька в дитячому садочку. Я перепробував всі можливі секції. Але зупинився на важкій атлетиці, адже хотів бути бородатим і брутальним дядьком. Тому дітей варто залучати змалечку і це повинні робити батьки, в майбутньому діти вам за це лише подякують», – розповів Сергій Конюшок, стронгмен, Чемпіон світу 2012 року у вазі до 110 кг.

«На шляху до чемпіонства в мене було багато поразок. Але їх треба вміти переносити і сприймати. Тому я бігла одразу в зал, тренувалась ще більше, щоби в наступному поєдинку виправитись. Постійні перемоги теж згубно впливають на спортсменів, вони починають «ловити зірок», в них викривлюється сприйняття спорту. А розвивають людину поразки, тому головне – це тренування», – розповіла Олена Овчиннікова, Чемпіон світу по муай-тай 2013 року.

«Показові виступи, майстер-класи, конкурси, відкриті змагання, набір в секції, зірки спорту, виставкове спортивне спорядження, яке можна побачити лише у відеороликах в Інтернеті – це і є коротко про Ярмарок. Від маленької дитини до пенсіонера – кожен може знайти щось цікаве для себе», – розповів директор «Ярмарку спорту-2013» Юрій Огоновський.

«Є сотні сімей, які хочуть змінити своє життя і тому відвідують Ярмарок спорту, адже щоб витяти дитину з комп’ютера і телевізора, варто її показати щось значно цікавіше та яскравіше. Я дякую усім волонтерам та федераціям, які творять цю подію, адже в мене є амбітна ціль, щоб за 5-7 років 70% мешканців Львова займались спортом», – каже автор ідеї Ярмарку спорту та керівник Об’єднання САМОПОМІЧ Наталія Міхнова.

IMG_1159 IMG_1164 IMG_1169 IMG_1174 IMG_1175 IMG_1178

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.