дивись.info

У 2013 році у Львові всиновлено 15 дітей

В Україні щороку 30 вересня відзначається День усиновлення. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і насамперед – для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Впродовж 2013 року у Львові громадянами України було усиновлено 15 дітей, а у 2012 році –  47 дітей.

На обліку у відділах у справах дітей районних адміністрацій Львівської міської ради перебуває 628 дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 556 дітей (88,5%) виховуються в сімейних формах виховання (опіка, піклування, прийомна сім`я, дитячий будинок сімейного типу).

«Загалом у Львові 117 дітей підлягають усиновленню та чекають на свою родину. Це діти різного віку, статі та стану здоров`я. Серед них є родинні групи дітей, для яких влаштування до нової сім’ї не повинне затьмаритися болем розлучення з братами і сестрами й утратою родинних зв’язків.

У цей день хочу висловити слова щирої подяки кожній родині, яка усиновила дитину, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Вірю, що спільними зусиллями влади і громади ми досягнемо того, щоб кожна дитина мала родину. Чужих дітей на землі не буває і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб діти зростали у любові та злагоді.

Бажаємо всім усиновлювачам, прийомним батькам, опікунам, батькам – вихователям дитячих будинків сімейного типу і всім небайдужим до дитячої долі громадянам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку й тепла, творчих успіхів та наснаги, мудрості й терпіння в усіх життєвих іспитах, заслуженої поваги та подяки людей», – каже Ростислав Тимків, начальник відділу у справах дітей Львівської міської ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.