дивись.info

Боєздатність Збройних Сил буде суттєво підвищено вже у найближчій перспективі (відео)

Боєздатність Збройних Сил буде суттєво підвищено вже у найближчій перспективі (відео)

Військова реформа передбачає суттєве підвищення боєздатності Збройних Сил вже у найближчій перспективі, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Переконаний, що вже у найближчій перспективі ми суттєво підвищимо боєздатність наших Збройних Сил, професійність їх військовослужбовців та рівень оснащення сучасною бойовою технікою і озброєнням. Наша мета – побудувати мобільні, добре оснащені та підготовлені Збройні Сили, спроможні адекватно реагувати на сучасні загрози національній безпеці у воєнній сфері», – сказав Віктор Янукович, виступаючи перед учасниками навчань у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки у Львівській області.

За словами Глави держави, саме ця мета і європейські стандарти покладені в основу воєнної реформи, завдання якої конкретизовані у Стратегії національної безпеки і Воєнній доктрині України.

Віктор Янукович нагадав, що на початку вересня цього року він затвердив Державну комплексну програму реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року.

Президент підкреслив, що серед основних завдань та пріоритетів Програми – вдосконалення нормативно-правової бази у сфері оборони, вдосконалення системи управління та перехід на міжвидову організаційну структуру.

«Воєнною реформою також передбачається трансформація Об’єднаних сил швидкого реагування та Основних сил оборони у Сили постійної готовності та Сили резерву», – зазначив Віктор Янукович.

Крім того, він наголосив, що для зміцнення бойового потенціалу Збройних Сил заплановано провести модернізацію озброєння та військової техніки, закупівлю її новітніх зразків. «І пріоритет буде віддано виробам вітчизняної військової промисловості, якість яких відповідає сучасним світовим стандартам. А це, крім іншого, нові робочі місця і серйозний стимул до модернізації вітчизняної промисловості, освоєння новітніх технологій», – підкреслив Глава держави.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.