дивись.info

Мешканці двох сіл Буського району доручили депутатові ЛОР не голосувати за сланцеву угоду

Мешканці двох сіл Буського району доручили депутатові ЛОР не голосувати за сланцеву угоду

Сільські ради с. Гумниська та с. Новосілки Буського району на позачергових сесіях 30 вересня 2013 року закликали депутатів Львівської обласної ради, зокрема депутата-мажоритарника від свого округу, не голосувати за узгодження Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки «Олеська», між державою Україна, компанією «Шеврон Юкрейн Б. В.» та товариством з обмеженою відповідальністю «Надра Олеська».

Громади сіл, на території яких або поблизу яких можуть проводити видобування сланцевого газу, вважають, що Львівська обласна рада не має права голосувати за узгодження згаданого документа, оскільки це суперечить спільним інтересам територіальних громад. Зокрема, сільські ради аргументують свою позицію тим, що угода не пройшла комплексної державної експертизи, згідно з частиною 2 статті 11 Закону України «Про угоди про розподіл продукції», а також в ній не передбачено гарантій для територіальних громад на отримання не менш як 10 відсотків вартості прибуткових вуглеводнів та страхового покриття потенційних ризиків, пов’язаних з реалізацією цієї угоди.

Депутати сільських рад вирішили від імені виборців доручити депутатові Львівської обласної ради Богданові Козаку, обраному по їхньому мажоритарному виборчому округу, голосувати проти розгляду та проти узгодження обласною радою проекту Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки «Олеська», доки не буде дотримано їхніх вимог. Із таким закликом вони звертаються й до всіх депутатів обласної ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.