дивись.info

У Львові прийняли ухвалу про пільги на об’єкти житлової нерухомості

У Львові прийняли ухвалу про пільги на об’єкти житлової нерухомості
На посаду першого заступника міністра інфраструктури планується запропонувати кандидатуру члена правління «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, а на посаду ще двох заступників міністра - Надію Казначеєву та Віктора Довганя.

На останньому пленарному засіданні 23 вересня Львівська міська рада внесла зміни до ухвали міської ради «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» від 14 липня 2011 року №664, виклавши у новій редакції додаток.

Як повідомили у відділі місцевих податків, тарифів та цін управління економіки, ухвала була прийнята у зв’язку зі змінами в Податковому кодексі України.

Відтак, відповідно до додатку, база оподаткування об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку, зменшується: для квартир незалежно від їх кількості – на 120 кв.м., для житлових будинків незалежно від їх кількості – на 250 кв.м. Для різних видів об’єктів житлової нерухомості – на 370 кв.м.

Як йдеться в ухвалі, пільги із сплати податку не надаються на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Ставки податку для фізичних осіб становлять 1% для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв.м, або житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв.м. та 2,7%, якщо площа квартир чи житлових будинків перевищує ці показники. Ставки для різних видів об’єктів житлової нерухомості становлять 1% – якщо площа не перевищує 740 кв.м. та 2,7% – якщо площа – більше 740 кв.м.

Водночас органи місцевого самоврядування можуть встановлювати додаткові пільги з податку з об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.