дивись.info

Приїхавши до Львова, відразу закохався у це місто, – Ганс-Юрген Штадельгофер

Приїхавши до Львова, відразу закохався у це місто, – Ганс-Юрген Штадельгофер

Сьогодні, 2 жовтня до Львова завітали представники громадської організації «Товариство сприяння міським партнерствам з м.Фрайбург» та мешканці Фрайбурга. З гостями зустрівся міський голова Львова Андрій Садовий.  У міській раді представникам Фрайбурга розповіли про культурний та туристичний потенціал Львова.

«Ми раді вітати вас у Львові. Фрайбург – це місто, яке ми дуже любимо. Вам простіше – ви у Фрайбурзі вже багато зробили, а нам ще треба працювати, і ми розвиваємо туризм, ІТ, будуємо велодоріжки.

За останні 100 років Львів перебував у складі 6 держав. Ми горді, що останні 22 роки українське місто Львів є важливим містом в українській державі. Україна сьогодні йде складною дорогою, але вона однозначно бачить себе в Європейському Союзі. Це наша історія і наша ментальність.

Бажаю, щоб ви у Львові отримали гарний настрій і переказали усім своїм друзям, що до Львова треба їхати», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Також міський голова відзначив підтримку, яку в останній час надає місту німецький уряд. «Ми активно працюємо з GIZ. З німцями приємно працювати, бо вони не тільки говорять, а й роблять», – зазначив Андрій Садовий.

Як зазначив Ганс-Юрген Штадельгофер, міський голова Опфінгену, член Товариства сприяння міським партнерства м.Фрайбурга, організувати таку поїздку було не просто.

«Ми будемо мультиплікаторами і розповідатимемо нашим землякам про Львів. Сьогодні я тут вп’яте, коли вперше приїхав до Львова – то відразу закохався у це місто», – сказав Ганс-Юрген Штадельгофер.

У Львові гості з Фрайбурга планують відвідати один з сиротинців. «Після завтра ми відвідаємо сиротинець, привезли з собою трохи подарунків. Сподіваємося, що такі маленькі контакти переростуть у великі стосунки», – зазначив Ганс-Юрген Штадельгофер, міський голова Опфінгену, член Товариства сприяння міським партнерства м.Фрайбурга

Нагадаємо, Фрайбург є містом-побратимом Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.