дивись.info

Сільські ради Купчого та Олеська Буського району закликали Львівську обласну раду не погоджувати угоду з «Шевроном»

Сільські ради Купчого та Олеська Буського району закликали Львівську обласну раду не погоджувати угоду з «Шевроном»

Сільські ради с. Купче та Олесько Буського району на своїх сесіях 1 жовтня 2013 року одноголосно ухвалили рішення закликати депутатів Львівської обласної ради не  узгоджувати Угоду про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки «Олеська», між державою Україна, компанією «Шеврон Юкрейн Б. В.» та товариством з обмеженою відповідальністю «Надра Олеська». Громади сіл, територією яких пролягає так звана Олеська площа, вважають, що угода суперечить їхнім інтересам та загрожує довкіллю.

Зокрема, сільські ради аргументують свою позицію тим, що угода не пройшла комплексної державної експертизи, згідно з частиною 2 статті 11 Закону України «Про угоди про розподіл продукції», а також в ній не передбачено гарантій для територіальних громад на отримання не менш як 10 відсотків вартості прибуткових вуглеводнів та страхового покриття потенційних ризиків, пов’язаних з реалізацією цієї угоди.

Депутати сільських рад закликають депутатів Львівської обласної ради голосувати проти розгляду та проти узгодження проекту Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки «Олеська», доки не буде дотримано їхніх вимог.

Нагадаємо, що сільські ради с. Гумниська та с. Новосілки Буського району на позачергових сесіях 30 вересня 2013 року закликали депутатів Львівської обласної ради, зокрема депутата-мажоритарника від свого округу Богдана Козака, не голосувати за узгодження Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки «Олеська», між державою Україна, компанією «Шеврон Юкрейн Б. В.» та товариством з обмеженою відповідальністю «Надра Олеська».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.