дивись.info

Ситуацію з електротранспортом у Львові вирішать, – Садовий

Ситуацію з електротранспортом у Львові вирішать, – Садовий

Ситуацію, що склалась зранку 2 жовтня з роботою міського електротранспорту, вивчає спеціальна комісія. Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий. Мер переконаний, що водії трамваїв та тролейбусів, які не вийшли на маршрути, створили значні проблеми мешканцям міста.

«Буде створена комісія. Перший заступник міського голови Олег Синютка детально розгляне всю проблематику. В чому суть – підприємство більше року систематично не отримує кошти з державного бюджету. Водії отримують зарплату, яка є достатньо не мала. Я розумію проблематику водіїв. Але я би хотів, щоб працівники комунального підприємства також розуміли проблеми мешканців міста Львова. Сьогодні ця раптова ситуація створила дуже багато проблем серед громадян. Комісія вивчить ситуацію. Відкликається терміново з відпустки керівник «Львівелектротранс», беруться пояснення всіх учасників процесу. Не можна ставити в таку ситуацію громадян. Через казначейство є проблеми по всіх комунальних підприємствах. Якщо будуть страйкувати медики, двірники – що далі?

Сьогодні працює комісія. До кінця дня комісія проведе службове розслідування, безперечно, будуть дуже серйозні організаційні висновки. Бо питання страйку чітко регламентується чинними законодавством. Є речі, які можна робити, є речі, які робити не можна. Для мене важливо, щоб місто нормально жило. Бо завтра можуть не працювати всі інші і що далі? Як будемо отримувати медичну допомогу, дітям не ходити в школу?

Зарплату дає казначейство і держава. Мова йде про пільги та субсидії. Тут місто нічого не може зробити у цій ситуації. Це є проблема загальнодержавна. Держава не своєчасно виконує свої зобов’язання. Є певне відтермінування в часі», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.