дивись.info

На базі Львівського поштамту відкриють перший в Україні Мультисервісний центр

На базі Львівського поштамту відкриють перший в Україні Мультисервісний центр

Завтра о 12.00 год відбудеться офіційне відкриття першого в Україні Мультисервісного центру обслуговування споживачів на базі Поштамту-ЦПЗ №1 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта», що за адресою: вул. Словацького, 1.

Як розповідають у Львівській дирекції УДППЗ «Укрпошта», основна мета відкриття Центру – надати можливість отримати повний спектр найрізноманітніших послуг в одному місці.

«Зручне місце розташування, площа приміщення, професійний персонал – дає можливість вивести сферу послуг, які надає пошта на якісно новий рівень, гармонійно поєднуючи традиційні поштові послуги з абсолютно новими, сучасними тенденціями. Відкриття Центру такого формату – це вимога сучасного темпу життя, адже в сучасних умовах розвитку суспільства споживачі бажають отримати повний спектр найрізноманітніших послуг в одному місці», – розповідають у Львівській дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Саме тому було прийняте рішення відкрити такий Центр в приміщенні Поштамту. В центральному відділенні міста Львова в комфортних європейських умовах окрім традиційних поштових послуг, можна додатково:

–                     заповнити заявку та отримати практично будь-яку адміністративну послугу (довідки, посвідчення, допомоги, тощо);

–                     придбати найбільш затребувані серед населення товари народного споживання;

–                     скористатись послугою «Кур’єрська доставка»;

–                     отримати кредити готівкою;

–                     придбати страхові полюси;

–                     оплатити комунальні послуги;

–                     поповнити рахунок будь-якого оператора мобільного зв’язку;

–                     вчинити будь-які реєстраційні дії, що пов’язані з юридичними особами та фізичними особами-підприємцями;

–                     скористатись послугами Державної міграційної служби;

–                     та багато іншого.

Мультисервісний центр обслуговування споживачів – це зразок поєднання традицій, сучасності та якісного європейського сервісу.

За довідками звертатися: Ірина Чех, тел. 067-400-23-23.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.