дивись.info

Садовий натякнув, що «Свобода» хоче забудовувати дитячі майданчики (відео) (доповнено)

Садовий натякнув, що «Свобода» хоче забудовувати дитячі майданчики (відео) (доповнено)

У Львові досі хочуть забудовувати дитячі майданчики і це питання знову буде розглядатись на сесії міської ради. Про це на брифінгу повідомив мер Львова Андрій Садовий, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

«Я чомусь думав, що ті, хто хотіли там будувати, вже заспокоїлись, але бачу, що ні. Тому це питання знову буде виноситись на сесію, хоча минулого разу із ініціативи колег-депутатів було вилучено із порядку денного», – сказав Садовий.

Нагадаємо, з метою закріплення дитячого та ігрового майданчика на вул. Лисенка, 14 по фактичному місцю розташування управлінням молоді, сім’ї та спорту підготовлено проект ухвали «Про внесення змін до ухвал міської ради від 12.02.2004 № 1060 (зі змінами), та від 01.12.2005 № 2889 (зі змінами)», який був включений в порядок денний сесії Львівської міської ради від 19.09.13 року. Засідання сесії Львівської міської ради було перенесено і відбулося 23.09.13 року. На зазначеному засіданні не проводилося голосування по цьому питанню та його розгляд перенесено на наступне пленарне засідання.

Як повідомили в управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, на розгляд Львівської міської ради надходять численні звернення щодо відновлення дитячо-спортивного майданчика за адресою вул. Лисенка, 14.

Довідка

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 07.02.2012 року визнано таким, що втратив чинність п. 14 ухвали Львівської міської ради № 2889 від 01.12.2005 року «Про затвердження Схеми розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території Личаківського району м. Львова», яким затверджено схему дитячого та ігрового майданчика з пл. 1040 кв. м. та зобов’язано Львівську міську раду затвердити схему дитячого майданчика на вул. Лисенка, 14 по фактичному місцю розташування.

В процесі підготовки відповідного проекту ухвали управлінням молоді, сім’ї та спорту було надіслано звернення в управління Держкомзем у м. Львів (зараз відділ Держземагентства у м. Львові) для отримання інформації про правовий статус ділянки.

Управління Держкомзему у м. Львів повідомило, що відповідно до земельно-кадастрових даних, земельна ділянка (відповідно до представленого плану земельної ділянки) на вул. Лисенка, 14 знаходиться в оренді в ПП «Компанія Горган».

Як наслідок у господарському суді Львівської області за позовом Львівської міської ради до ПП «Компанія Горган» було розглянуто питання про визнання недійсним на майбутнє договору оренди землі. Рішенням господарського суду Львівської області визнано недійсним на майбутнє договір оренди землі від 09.03.2006 року, укладений між Львівською міською радою та Приватним підприємством «Компанія Горган». «Компанія» Горган» оскаржило зазначене рішення до Львівського апеляційного господарського суду.

Однак 19.06.2013 року рішення господарського суду Львівської області від 30.04.2013 року набрало законної сили, а накази господарського суду Львівської області про примусове виконання рішення скеровані в державні виконавчі служби Львівського міського управління юстиції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.