дивись.info

У Львові заклали перший камінь під «Бельгійське містечко»

У Львові заклали перший камінь під «Бельгійське містечко»

Сьогодні заклали перший камінь інноваційного проекту житлового комплексу під назвою «Бельгійське містечко», яке збудують на вулиці Джерельній.

«Якщо місто будується – місто розвивається. Ми з вами маємо честь жити в дуже красивому місті. Кожне нове будівництво – це як народження нового життя, і так воно є насправді. В мене є декілька побажань.

Ми отримуємо захоплення від тої архітектури, яка була збудована сто років тому. Я би хотів, щоб ті забудовники, які будують сьогодні, також увійшли в історію, і ці будівлі, які збудують сьогодні, були визнані як такі, що формують розвиток людини. Я переконаний, що наші бельгійські колеги принесуть із собою не тільки інвестиції, але й культуру виробництва. Це надзвичайно важливо сьогодні.

Я дякую компанії TPF, що ви свій офіс в Україні відкрили у Львові. Я знаю, що компанія має дуже амбітні плани, і всі ті плани, які стосуються розвитку міста, ми будемо підтримувати, як депутати, так і міська влада. Ми всі  очікуємо, що Україна скоро підпише асоціацію з ЄС, і наш регіон, наше місто, як найбільше велике місто до Європейського союзу, буде мати дуже великі шанси, і це будуть наші спільні шанси успіху з компанією TPF», – зазначив під час церемонії закладання каменю міський голова Львова Андрій Садовий.

«Бельгійське містечко» створене як інноваційний проект, що стане реформатором ринку житлової нерухомості Львова. Протягом трьох-чотирьох років планується зведення 9-ти будинків. В кожному будинку буде 40 квартир, а загальна площа упорядкованої території складає майже 3 гектари. Основний акцент в концепції житла в «Бельгійському містечку» поставлений на зручність, доступність, якість та енергоощадність.

Відтак, кожен власник квартири отримає:

  • · житло високої якості з повністю завершеним ремонтом;
  • · обладнані технікою та корпусними меблями кухню та ванну кімнату;
  • · впорядкування прибудинкової території згідно європейських стандартів комфорту;
  • · житло на відстані 15 хвилин ходьби до центру міста;
  • · будинок з інтегрованими системами енергозбереження;
  • · індивідуальне опалення в кожній квартирі;
  • · благоустрій території та багато зелених насаджень;
  • · просторі балкони та тераси;
  • · парковку з електронною системою доступу;
  • · власну комору для кожного мешканця в підвалі будинку площею 8 м²;

 

«Компанія TPF почала працювати в Україні з квітня 2011 року і після того, як ми придбали UDG, ми стали одними з 50 компаній архітекторів-забудовників, що працюють сьогодні у Львові.

Ми вирішили будувати цей житловий комплекс у 2012 році. Бельгійське містечко буде налічувати 360 помешкань в 9 корпусах на території 2 гектарів. Тут буде житло для середнього класу місцевого населення, і що найважливіше,  за доступними цінами», – зазначив генеральний директор TPF Group Томас Спітаелс.

Довідка

Інвестори проекту — компанії з Бельгії: Equilis та TPF Grou p. Equilis – це міжнародна компанія-девелопер, що спеціалізується на інвестиційній діяльності, управлінні активами, маркетингу та будівництві нерухомості. Equilis має у своєму списку виконаних проектів понад 200 000 м² комерційних площ та більше ніж 1 000 одиниць об’єктів житлового будівництва в Бельгії. Ще один інвестор проекту – компанія TPF Group – це одна із світових компаній лідерів у сфері консалтингу, архітектурно-проектних робіт та послуг управління проектами. Вона нараховує більш, ніж 2300 кваліфікованих працівників у 35-ти філіях та представництвах у 20-ти країнах світу, зокрема представлена в Україні компанією «ТЕ ПЕ ЕФ Україна» з головним офісом у Львові. Більше того, з жовтня 2012 TPF Group підсилилась сильною місцевою компанією «Укрдизайнгруп», яка працює на ринку з 2006 року та є широковідомою своїми різноманітними значимими об’єктами.  Після того як Укрдизайн ввійшла до складу TPF Group, наші дві компанії сформували разом найбільшу в Західній Україні Архітектурно-Інженерну Проектну Організацію до складу якої входять 150 місцевих спеціалістів.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися в офіс архітектурно-інженерної компанії «ТЕ ПЕ ЕФ Україна» за телефоном (032) 261 47 94.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.